לקוחות כותבים

 • מניסיוני רב השנים: גיורא ממוסך דרורים - בעיני -הוא קודם כל- אדם אמין, ישר דרך, מדויק ומקצועי, ממדרגה ראשונה. אני מקבל ממנו יחס אישי ותשומת לב לכל בעיה. וכשהוא רואה לנכון- הוא מנחה אותי בכל מה שקשור להחזקת רכבי, עצותיו- עצות זהב. בשבילי - הוא נכס .
  גדי דדון

  גדי דדון - קדימה
  23/04/2023
 • תענוג לעבוד איתכם!!
  די, הפסקתי ללכת למוסך מורשה.
  כל פעם שאני מגיעה למוסך דרורים, הטיפול אדיב, מהיר, איכותי ובמחיר הוגן. רועי מקסים ועזר לי לפתור כמה בעיות במהירות.
  תמשיכו ככה!!
  תודה!!

  עינת הראל
  15/12/2022
 • הגעתי למוסך דרורים בניהולו של גיורא סיריוס עם סוזוקי ג'ימיני 2018 עם תאורה שלא עבדה בלוח כפתורי הפעלה חימום וקירור.
  לפני כן פניתי למוסך המרכזי אחרי שקבעתי תור מסודר משכו אותי שם מעל לשעה ללא תשובה וללא בדיקה כי הרכב באחריות.
  רועי סיריוס פירק את הפנל, פתח את האביזרים הנלווים ולא שקט עד שהגיע למנורה השרופה שהייתה במיקום לא נוח כלל והחליף אותה לשביעות רצוני המוחלטת, שלא לדבר שהעלות על העבודה שרועי עבד מעל שעה אינה משקפת את העלות שהיו גובים ממני במוסך המרכזי.

  בברכה
  ובהמשך עבודה נעימה בעתיד
  מאוד נהנתי
  יורם אבירם

  יורם אבירם
  07/06/2020
 • הגעתי למוסך עם מחשבה על החלפת משאבת הגה יקרה אך לאחר אבחון קצר הוחלט לנסות לתקן לפני שמחליפים את כלל המשאבה.
  התיקון עבר בהצלחה בעלות סמלית!!!
  כיף לראות שיש עדין מוסכים שמנסחת באמת לתקן רכיבים במנוע ולא ישר רצים להחליף את כל החלק.
  ממליץ בחום!!!

  אלי אדם
  05/02/2019
 • לרועי, גיורא, סימה ומירי
  תודה רבה על השרות המדהים והמקצועי, על הטיפול המסור והאמין, ועל היחס החם.
  שום דבר לא מובן מאליו

  תודה רבה
  ובאהבה - זיוה

  זיוה
  30/07/2018
 • עברתי לגור באיזור ולאחר המלצת חבר ניגשתי למוסך דרורים בקרבת מקום וגיורא קיבל אותי, בדק ותיקן. מאז הגעתי מספר פעמים לטיפולים רגילים ושוטפים. השרות מצויין ותמיד עם פירוט הולם וגמישות לבוא לראת הלקוח. המזכירה סימה יעילה ופדנטית וממליץ על המוסך כמוסך יעיל, אמין ומקצועי.

  רפי קוריאט
  28/05/2018
 • המוסך הקבוע שלי בחמש השנים האחרונות. אנשים אמינים, מסורים, ומקצועיים באופו נדיר. אני אישית מגיע מחוץ לאזור השרון בשביל טיפול,שווה את הנסיעה.

  אסף שמרלינג
  02/11/2017
 • תודה לכם העל השירות הטוב, תמיד אני יוצאת בתחושה שקיבלתי שירות מקצועי, הגון ואמין כשאני מגיעה אליכם.

  אני ממליצה עליכם בחום.
  רקפת

  רקפת
  07/12/2016
 • מוסך דרורים - תמיד כשחושבים על מוסך עולה השאלה מתי איך וכמה יסבנו אותנו כשנגיע לטיפול או תקלה במוסך. זה הרי תחום שרובנו לא מתמצאים בו וקל מאוד לדחוף לנו תקלות לא קיימות או להפציץ במחירים גבוהים. בעיה ידועה. היום שמתי את הרכב לטיפול שוטף במוסך דרורים שבמושב בני דרור, כשיצאתי משם לאחר הטיפול הרכב קירטע לי כל הנסיעה וכשהגעתי חזרה לקיבוץ הרכב נחנק ולא יכל לנסוע כמעט. הרמתי טלפון לגיורא הבעלים וזה שלח מיד את הבן רועי שיבוא לראות מה קרה. אחרי בדיקת מחשב נסעתי אחריהם למוסך ושם הבעיה טופלה. מסתבר שהתקלה שקרתה אינה קשורה לטיפול שעשיתי אצלם, בחלק אחר במנוע. הם החליפו לי את החלק ולהפתעתי לא גהו כסף לא על החלק ולא על העבודה למרות שאין קשר בין הטיפול לתקלה. זו תקלה שיכולה היתה להשבית לי את הרכב יומיים אחרי...גיורא הבעלים אמר לי שמכיוון שהתקלה קרתה כשיצאתי מהם גם כשהיא לא קשורה למה שהם עשו, הוא, על מנת להרגיש נוח עם הסיטואציה וחוסר הנעימות ממני הלקוחה הוא עושה את זה על חשבונו. סיפור של כמה מאות שקלים. מתי בפעם האחרונה נתקלתם ביחס כזה במוסך ? כנראה מעט מאוד אם בכלל. מוסך דרורים הם מקצועיים ובעיקר אנשים. טובים והגונים מאוד. מומלצים בחום

  Ronit Aziza
  11/09/2016
 • טוב שיש מוסך טוב מאחוריך... (קצת ארוך אבל עם חומר למחשבה) הגיע היום של הטסט השנתי. הלכתי למכון הרישוי "אלישע" באיזור התעשיה בנתניה. יצאתי משם עם הערות לגבי גומיית צירייה קרועה ושני פנסים קדמיים שלפי התיאור לא מתפקדים כמעט. למזלי אני לא מהפראיירים שמתקנים במקום ונסעתי לגיורא הבעלים של המוסך הקבוע שלי "מוסך דרורים" במושב בני דרור. https://m.facebook.com/musach.drorim/ גיורא ישר העלה את הרכב על הליפט ובדק... "סע לשם חזרה, תיגש ל *** הרב בוחן ותשאל אותו אם הם לא התבלבלו באוטו" שטף את הגחון של הרכב ובדק שוב... התוצאה לא השתנתה. הגומיה תקינה. ולגבי הפנסים? אחד מהם חדש לגמרי, את השני אפשר קצת ללטש. חזרתי למכון אלישע וניגשתי לרב בוחן, לאחר שיחה טלפונית עם גיורא ופקס שנשלח נקבע כי היתה "טעות בוחן". עם המנורות כבר ניגשתי אל החשמלייה של אלישע ומבלי להראות לו את הדוח אמרתי לו שצריך ללטש פנס אחד אבל ליתר בטחון בשבילי שיבדוק גם את השני. האבחנה היתה אותה האבחנה, פנס אחד חדש לחלוטין ואת השני הוא סידר. ניגשתי בחזרה למשרד ושם ניסו לסחוט אותי בעלות בדיקה חוזרת. הסכומים הקטנים והנוספים שהם סוחטים מהאנשים בנוסף לכל התיקונים שגורמים לאנשים לעשות שם ללא הצדקה מסתכמים בסכומי עתק למי שיודע לעשות חשבון בסיסי. לאחר מספר צעקות שגרמו ללקוחות אחרים להתעניין ב"טעויות הבוחנים" מיהרו שם לאשר ולשחרר אותי ללא החיוב הנוסף. אני אישית לא אדרוך שוב ב"מכון אלישע". וזה המקום לתודה גדולה לגיורא ולצוות מוסך דרורים על היושרה והמקצועיות שהם נוהגים בה תמיד ולא רק הפעם. לא סתם אני לקוח קבוע.

  Asaf Werner Doh
  11/09/2016
 • גיורא שינה את דעתי על מוסכניקים . גיורא מקצועי מאד ישר וחוצמזה הוא גם נחמד . גיורא ורועי נחלצו לעזרתי פעמים רבות בכל בעיה . אנחנו לקוחות שלהם שנים רבות עם מכוניות שונות ותמיד אנחנו מקבלים שרות מצוין . ממליצה בחום

  אן קופר הולנדר
  10/08/2015
 • גילוי נאות - אני מטפלת בריכבי במוסך כבר כמה שנים, אחרי שאמא שלי הכירה לי את המוסך.
  למודת מוסכים אני. כאשה, הרבה פעמים החוויה לא מרנינה - פעמים רבות מנסים למכור סיפורים על תיקונים שלא צריך ואסונות שעלולים לקרות אם.... ופתאום יש מוסך שמקבל בסבר פנים יפות, תמיד חיוך, ותמיד הוגן. לא מנסה למכור טיפולים יקרים ולא מנסה "לעבוד" עלי.
  אבל זה בגדר החוויה הנעימה. וחוות הדעת.

  רציתי לספר לכל מי שהגיע הנה במקרה על משהו אחר -
  המכונית החביבה שלי (פורד פוקוס) מתוכננת נהדר רק שהתקמצנו עליה מעט בהרכבה בארץ ולפחות פעם בשנה מצאתי עצמי, אחרי גשם עם מנוע מקרטע ומיים בפלאגים. אני כבר יודעת לזהות את זה לבד, אבל לפתור? היתי מיואשת.
  גיורא בא עם רעיון איך לפתור. מודה שהרעיון הפחיד אותי בהתחלה ורק בייבוש הבא העזתי לנסות (כי כמה אפשר להגיע בבוקר רק כדי לייבש את הפאלגים? השנה שנה גשומה...)
  לא להאמין - זה פשוט עובד! המכונית מחכה בגשם ומתניעה כמו גדולה.
  פתרון פשוט. חשיבה מחוץ לקופסא במיטבה!!! אפילו לא עלה לי כסף......
  אז גיורא - כמו שגם אמרתי לך בטלפון - אתה קוסם! אני והמכונית מודות לך מאוד!!!
  תמשיך ככה!

  ולכל מי שעוד לא מטפל במוסך דרורים - לכו על זה! עסק מקומי, מוצלח, אנשים נהדרים אחד אחד!

  "מתוך פייסבוק מוסך דרורים" http://www.facebook.com/musach.drorim"

  Dalit Dash‎‏
  13/12/2012
 • תודות!!!!
  לכל אחד מאיתנו בעלי רכבים ובמיוחד אלא שקצת יותר נוהגים, אלו מאיתנו ה"מרגישים" את רכבם, לא אחת ניגשים למוסך כדי למצוא פיתרון לבעיה שהם חשים ברכבם ומקבלים "חדשות" מפחידות ויקרוווות. גם אני אחד מאותם "מזועזעים למיניהם" שהמוסכניק מגיע אליהם בפנים חמורות סבר ובקול דרמטי מודיעים לך כי " אתה צריך שיפוץ ו / או החלפה.
  אז אצלי הבעיה הייתה בגיר שסרב להשתלב כאשר קצת קריר בבקרים וכבאתי לגיורא במוסך דרורים והציע לי "שיקוי" פלאים בסקפטיות אופיינית אמרתי -נבדוק בעוד מקום או שניים. וכך אכן עשיתי והייתי בעוד מקומות או שניים וכולם אמרו את אותה הבשור-- הלך הגיר! כשהבנתי כי מדובר בכמה אלפי שקלים החלטתי כי אחזור למוסך שלי -לגיורא בדרורים, החזרתי לעצמי את האמונה בשיקויים ואמרתי לגיורא - go for it לך על זה!
  גיורא הכין את השיקוי השקה את מכוניתי בעלת הגיר "הקריר", ונסעתי לדרכי עדיין חושב על מעיין "להביא" עכשיו כסף לשיפוץ / או החלפת גיר.
  למחרת היום, בבוקר כשעדיין קריר נכנסתי למכונית התנעתי, שילבתי לR ואחר כך לD ולא האמנתי - ההילוכים השתלבו בחלקות וללא היסוסים,אחורה, קדימה, כאילו שתיבת ההילוכים הוחלפה בחדשה! אין ספק שמיד התקשרתי לגיורא והודעתי לו כי ה"שיקוי" עובד והודיתי לו על ה"תרופה" שפיתח!
  "אין חכם כבעל ניסיון" והניסיון הרב שיש לגיורא בהחלט בא לידי ביטוי בידע ,במקצועיות,ובאמינות שלו של בנו וכל צוות מוסך דרורים.
  בכבוד רב ,בהמון תודות וברכות לשנה החדשה. ז. דוד.

  "מתוך פייסבוק מוסך דרורים" http://www.facebook.com/musach.drorim"

  ‎David Silberstein
  13/09/2012
 •  

  חוות דעת טלפונית 03.09.2012
  דירוג משוקלל: 4.4 כוכבים

  נכנסנו למוסך לקבל טיפול 10000 היה מצויין, בעלי מרוצה.

  • שירות 5 כוכבים מעל לציפיות
  • מחיר 3 כוכבים סביר
  • עמידה בזמנים 5 כוכבים מעל לציפיות
  • איכות 4 כוכבים טובה
  • שביעות רצון 5 כוכבים מעל לציפיות
   
  • תאריך קבלת השירות : 01.08.2012
  • אופן קבלת שירות: בשטח
  • מידת המלצתך על העסק לחבר (1-10) : 10
  מתוך אתר zap דפי זהב
  06/09/2012
 • הדיאגנוזה: "הכל בסדר" סע לשלום.
  זה קרה לכל נהג ובעל רכב וותיק. אתה שומע רחש רעש מוזר, הולך למוסך, מבקש לבדוק את הרכב ואומרים לך ש"הכל בסדר"... אתה יוצא משם בתחושה הקלה אבל גם של "נודניק" התסכול גובר, כשהתופעה נמשכת ואף מתגברת.

  כן – זה קרה גם לי. במשך חודשיים הטריד אותי רעש/רחש מוזר העולה מהגלגלים לאחר פנייה חדה שמאלה (במחלף) כאשר כל משקל הרכב הוא על הגלגל הימני קדמי.
  בתחילה חשדתי בצמיגים החדשים של הפורד מונדיאו. וניגשתי למקום בו נרכשו, אך בנסיעה משותפת וגם לפי חוות דעת מומחה מישלין, קבעו ש"הכל בסדר", האפשרות שמדובר בצמיגים, ירדה.
  לאחר מספר שבועות כשהתופעה החמירה (לדעתי!) נכנסתי למוסך הקבוע שלי: בנסיעת מבחן המכונאי קבע ש"הכל בסדר". ליתר בטחון, פירק את הגלגלים, בדק, שימן, חיפש ולא מצא דבר. "הכל בסדר" סע לשלום.
  לאחר מספר ימים ניגשתי למוסך אחר (נודניק – כבר אמרתי) והתשובה: "הכל בסדר" סע לשלום. הרחש המונוטוני גבר יחד עם התסכול שלי.

  הגעתי למוסך "דרורים" במושב בני דרור. סיפרתי לגיורא על התופעה המשונה. מנהל המוסך הקשיב לתיאור שלי וגם להשערה שלי שמדובר בדיפרנציאל. גיורא הקשיב בסבלנות לתיאורים שלי ופסק: מיסב בגלגל ימני ואף הציע כיצד לבדוק מבלי לפרק את הגלגלים.
  ניגשנו יחדיו למכונית שעמדה על אחד הליפטים, סיבב את הגלגלים תוך שהוא מורה לי לחוש את הוויברציה במגע כף יד באחד הקפיצים... הפעם אני קבעתי ש"הכל בסדר". אלא שאז באה ההשוואה.
  הפורד מונדיאו שלי הורם על הליפט... סובב את הגלגלים ברכבי כשאני אוחז בקפיץ, כל פעם בגלגל אחר. כך חשתי (אפילו אני) את השוני בין הגלגלים
  ואותר הגורם במיסב של הגלגל הימני.
  זו הייתה המחשה מצויינת לכוחה של הדיאגנוזה האישית והאנושית.
  נשמתי לרווחה, המיסב הוחלף, הרחש/רעש נעלם ואיתו קיבלתי חזרה את הביטחון ש"אינני סתם נודניק".

  "מתוך פייסבוק מוסך דרורים" http://www.facebook.com/musach.drorim"

  משה דיין
  01/09/2012
 • הכרתי היום אחלה מוסכניק! בן אדם הגון, ישר, מקצוען ומאד נחמד! גיורא ממוסך דרורים במושב בני דרור חקר בעיה שהייתה לי ברכב (במקרה קודם שהיה לו), מצא פתרון שאינו מחייב החלפת החלק כולו (כמו שדורש היצרן) - תיקן את החלק יותר טוב מהמקורי ובמקום 2500 ש"ח + מע"מ ביקש בטלפון 700 ש"ח ובסוף נתן לי הנחת לקוח חדש ולקח 400 ש"ח + מע"מ!! ובנוסף הסביר לי בדיוק מה התיקון, הראה את התהליך והכל בגובה העיניים - יצאתי עם תחושה טובה שפגשתי בנאדם מיוחד.
  מומלץ בחום: מוסך דרורים במושב בני דרור!

  דניאל שרון
  13/07/2012
 • תודה למוסך דרורים על השירות האדיב והטוב
  אני מרוצה מאוד וממליץ בחום רב לכולם.

  דקל כהן
  17/01/2012
 • אמינות , מקצועיות , שירות אדיב , הן רק חלק קטן מהחוויה במוסך דרורים , תענוג להגיע למוסך שכזה , הגעתי למוסך לפני כמה שנים ואני ממליצה בחום לכולם כי מוסך טוב ואמין לא מחליפים.


  מיטל 

  מיטל
  27/12/2011
 • הכי חשוב במוסך זה תחושת האמינות
  במוסך דרורים הרגשתי שאני בידיים טובות
  תודה לצוות המוסך.
  ממליץ בחום.

  ספי סמדר
  30/11/2011
הוסף המלצה:
שם מלא:
תוכן ההמלצה:
הוסף המלצה
תיאור ביקור במוסך
שם:
טלפון:
יום הביקור:
מטרה:
הביקור ללא התחייבות!
מוסך דרורים בפייסבוק מוסך דרורים ביוטיוב
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט
שאלות? לחץ כאן ונחזור בהקדם
X
שם:
טלפון:
הערה:
ונחזור בהקדם האפשרי